News > poznajcie Ninę Tokarz, naszą delivery manager

Aktualności > poznajcie Ninę Tokarz, naszą delivery manager

poznajcie Ninę Tokarz, naszą delivery manager

na pewno każde z Was zna taką osobę, która jest skarbnicą pysznych memów. kogoś, kto potrafi udowodnić, że w internecie istnieją takie miejsca, o których istnieniu nie mieliście do tej pory pojęcia.

Blog Image

 

Albo, jak po fajrancie, idziecie na karaoke, to zamiast znęcać się nad przebojami grupy dżem, zamawia utwór „tequila” the champs. o brawurowym wykonaniu piosenki o myszojeleniu nawet nie wspominamy.

 

poznajcie Nina Tokarz, naszą delivery manager.

 

w ogóle z tą karierą wokalną to jest coś na rzeczy. po przetłumaczeniu jej nazwiska na mowę Szekspira okazuje się, że od pewnej Tiny różni ją tylko jedna litera. przypadek?

 

poza wspomnianą rzadką umiejętnością odnajdywania rzeczy niezwykłych, skutecznością i talentem, Nina jest osobą, na którą zawsze można liczyć. W {skills} matter jest odpowiedzialna za opiekę nad klientami, kandydatami i zespołem. jak mało kto umie w dbanie o candidate i client experience – w końcu najważniejsza jest jakość.

 

Nina szczególnie specjalizuje się w obsłudze rekrutacyjnej i outsourcingowej software house’ów i IT HUBów. doskonale rozumie rekrutacje techniczne (nie tylko IT) i jest dobra w story telling.

 

fuzja tylu zalet w pracy rekrutera stanowi ogromny atut. jeśli dodamy do tego łatwość w nawiązywaniu kontaktów i duży zasób wiedzy… sami przyznajcie – ta dziewczyna wymiata.

 

you’re simply the best!