News > mijają dni, miesiące, mija rok

Aktualności > mijają dni, miesiące, mija rok

mijają dni, miesiące, mija rok

rok. dokładnie tyle czasu minęło, odkąd Billennium zostało naszym inwestorem. spodziewacie się wpisu z podziękowaniami? słusznie!

Blog Image

 

trochę się u nas działo przez ostatnie 12 miesięcy. udało się nam zbudować załogę, składającą się z mega ludzi. rok temu mieliśmy na pokładzie cztery osoby, teraz jest nas ponad 30. wysłaliśmy tysiące maili, odbyliśmy setki spotkań i rozmów. braliśmy udział w wielu konferencjach, mądrzyliśmy się przy okazji licznych wystąpień.

 

i przede wszystkim odnosiliśmy pierwsze sukcesy – pomogliśmy kandydatom w uzyskaniu zatrudnienia w najlepszych firmach oraz wspieraliśmy naszych partnerów, którzy zyskali świetnych pracowników. no i pokazali nas, ubranych w czteropaskowe dresy w głównym wydaniu Wydarzeń na Polsacie.

 

to także liczne zakręty, wiele trudnych decyzji, festiwale problemów i pożary, pojawiające się jeden po drugim (o tym czym jest prowadzenie biznesu w tym kraju nie wspominając).

 

wsparcie to bardzo ważna rzecz, również w biznesie. mamy to szczęście, że Billennium miało odwagę podać nam pomocą dłoń, tak by {skills} matter mogło wypłynąć na szerokie wody. uwierzyli w nasz plan, mało tego – zaufali nam! a jak napiszemy, że ciągle (i nadal) nas wspierają, to nikt z Was nie uwierzy.

 

dziękujemy! 💚