News > Wróciliśmy na uczelnię!

Aktualności > Wróciliśmy na uczelnię!

Wróciliśmy na uczelnię!

Kiedy ostatni raz odwiedziliście swoją uczelnię? My zrobiliśmy to wczoraj. Czy chodziło o to, by w końcu ogarnąć zaległe zaliczenie, czy zobaczyć co słychać w bufecie w patio?

Blog Image

 

Otóż nie! Tym razem, w składzie Aleksandra Ciszewska & Jacek Witkowski, wystąpiliśmy w charakterze wykładowców.

 

Dzięki Akademia Leona Koźmińskiego (Kozminski University) mieliśmy okazję spotkać się z gronem przyszłych specjalistów, którzy niebawem wkroczą na rynek pracy.

W ramach zajęć HR TECH Business Partner, podzieliśmy się wiedzą o tym jak rozpocząć swoją karierę zawodową. Opowiedzieliśmy o dobrych praktykach i narzędziach, które pozwolą na zyskanie przewagi już na starcie. Podzieliliśmy się kilkoma sprawdzonymi patentami na sukces i podyskutowaliśmy o tym, czy Joey Tribbiani z Friendsów umie w CV (spoiler alert – nie, nie potrafi).

Bardzo dziękujemy za tę możliwość, to dla nas zaszczyt i ogromna przyjemność. Również, nisko kłaniamy się Pawłowi Korzyńskiemu, prowadzącemu zajęcia  i gratulujemy świetnej grupy studentów!
Jesteśmy przekonani, że uczestnicy zajęć, wyposażeni w wiedzę i nasze tips & tricks sporo namieszają na rynku pracy.

 

PS Jest to dla nas niezwykłe doświadczenie, ponieważ doszło do zamiany ról. Nasz ceo, Jacek, który parę wiosen temu (hehe, raczej parędziesiąt) studiował na Akademii Leona Koźmińskiego, teraz powrócił jako prowadzący zajęcia – good job, Boss!