News > poznajcie Natalię!

Aktualności > poznajcie Natalię!

poznajcie Natalię!

większość kojarzy rekrutera, który nieprzygotowany przystępuje do rozmów z kandydatami, Front-end i Back-end to dla niego w ta sama rola, a szanse na uzyskanie feedbacku są podobne jak to że polska reprezentacja zdobędzie tytuł mistrza świata w harataniu w gałę.

Blog Image

 

w odróżnieniu od typeczka z pierwszego akapitu, nowy mail w Twojej skrzynce, którego nadawcą będzie Natalia Chmiel-Downar to powód do uśmiechu i przekonania się na czym polega profesjonalna rekrutacja.

iOS/Android Developer, Java, .NET, DevOps, Salesforce i Testerzy – grono kandydatów, którzy dzięki jej wsparciu znaleźli nowe zatrudnienie jest liczne i stale się powiększa, podobnie jak ilość sukcesów w sourcingu. Boolean search, Xray search nie mają przed nią żadnych tajemnic. szybka, skuteczna i sumienna.

 

Natalia jest trochę jak żeńska wersja Roberta Makłowicza ( i nie chodzi tutaj o kwestie kulinarne). potrafi zarażać uśmiechem, ma ogromną wiedzę, którą chętnie się dzieli i zawsze jest pełna energii. zdradzimy Wam sekret – jakiś czas temu można było podziwiać Natalię na deskach teatralnych (odgraża się, że jeszcze wróci do występów – od razu rezerwujemy pierwszy rząd). wolne chwile od bycia mamą i pracy przeznacza na testowanie wytrzymałości półek na książki.

Natalia – super, że jesteś w naszej ferajnie!