{nasza} filozofia

Mobile ship
Person
rekrutujemy
Desktop ship

filozofia

Person sentence
Quote

filozofia

szczęście, na tym się wszystko opiera. {skills} matter ma sprawić, że tak samo zadowoleni będą klienci, kandydaci i nasi pracownicy. w jaki sposób chcemy tego dokonać? dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu w pracę. jestem przekonany, że z taką ekipą niesamowitych ludzi nasz sukces jest formalnością.

jacek, ceo

kojarzycie tę scenę z bajek, kiedy kilku dużych jest zajętych walką i tę sytuację wykorzystuje najmniejszy z nich? w myśl zasad, gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta?


no to my się identyfikujemy z tym małym. nasza firma działa na rynku od 2021. krótko, prawda? ale to nie ma żadnego znaczenia - w tej branży robimy nie od dziś. mamy na pokładzie doświadczonych specjalistów, wiedzę i głowy pełne pomysłów. serio, umiemy w rekrutację. a jak coś nie jest dla nas jasne, to potrafimy zapytać.


zwinni jak gepard, skuteczni jak srebrna taśma i pomysłowi niczym inspektor gadżet.

co nas wyróżnia?

nic. wszyscy cechują się tym samym. skupiamy się na tym żeby dostarczyć Wam najlepsze rozwiązania. terminowo, profesjonalnie i ze wsparciem. dokładnie jak inne agencje rekrutacyjne ;) oczywiście mamy szereg innych zalet, ale przecież nie będziemy od razu odkrywać wszystkich kart.
robimy to szczerze, z dużą elastycznością i otwartymi umysłami. każdy projekt szyjemy na miarę i angażujemy się w to na 110%. a przy okazji staramy się przy tym dobrze bawić i jesteśmy fajni.

Person

hygge &

work-life balance?

owszem, zawsze po równo. stanowimy drużynę, która gra do jednej bramki. kiedy trzeba, potrafimy się spiąć niczym Polska na Mundialu w ’74, ale też lubimy odpoczywać. kluczem jest równowaga – zależy nam zarówno na dowożeniu tematów, jak i na tym, żeby nasi ludzie byli szczęśliwi i usatysfakcjonowani. chyba nic tak nie wzmaga efektywności jak poczucie szczęścia.

naszym celem jest tworzenie miejsca pracy, w którym wszyscy będą się dobrze czuć. dbamy o atmosferę, zapewniamy wsparcie i odpowiednią przestrzeń dla wszystkich. oczywiście, uwielbiamy naszą robotę, jednak relaks to równie ważna rzecz. dlatego jako jedna z pierwszych polskich firm testujemy czterodniowy tydzień pracy.

jacy jesteśmy?

idziemy po swoje – naszym tempem, w swoim stylu i z uśmiechem. wprowadzamy na rynek nowy standard usług rekrutacyjnych. nie postrzegamy świata jedynie przez pryzmat excelowych tabelek z wynikami, patrzymy zdecydowanie dalej. i wierzymy w to, co robimy, a podobno jesteśmy nieźli. wiemy, czego chcemy, mamy pomysł, jak to osiągnąć, a jakby było mało, to jeszcze czerpiemy z tego radość. i zawsze pamiętamy, że najważniejsi są ludzie. {people} matter.

nasza ekipa

wiadomo, jesteśmy młodym dynamicznym zespołem. stanowimy zgraną grupę fajnych, dobrych ludzi, którzy udowadniają, że jak się chce, to nie ma rzeczy niemożliwych. zbiór ciekawych pasji, niezwykłych talentów i imponującej wiedzy. z taką ferajną śmiało moglibyśmy wygrać Familiadę.

agnieszka

finance & operations manager

jacek

ceo

justyna

senior delivery manager

marlena

delivery manager

mateusz

recruitment specialist

natalia

delivery manager

nina

delivery manager

ola

senior HR specialist

sebastian

senior recruiter & coordinator

Person
Person
Person
Person
Person
Person
Person
Person
Person

agnieszka

finance & operations manager

Person

jacek

ceo

Person

justyna

senior delivery manager

Person

marlena

delivery manager

Person

mateusz

recruitment specialist

Person

natalia

delivery manager

Person

nina

delivery manager

Person

ola

senior HR specialist

Person

sebastian

senior recruiter & coordinator

Person

nasze pasje

na brak pasji to nie możemy narzekać. muzyka, podróże, architektura, góry, jedzenie czy stare samochody. jest tego sporo, aktywność to nasze drugie imię. w robocie i po fajrancie. lubimy ludzi, poznawanie świata i uczenie się nowych rzeczy. gdybyśmy mieli firmowego tindera, to dalibyście serduszko ;)

nasze benefity

słyszeliście kiedyś, żeby ktoś szczerze powiedział, że lubi swoją robotę? my jesteśmy na dobrej drodze, żeby tak mówić. statystycznie w ciągu roku spędzasz w pracy blisko 2000 godzin. więc fajnie się zatroszczyć o to, żeby był to jak najlepszy czas. jesteśmy na dobrej drodze ku temu. dlatego wprowadziliśmy kilka niezwykłych rozwiązań:

{system} poleceń Dashes

gratyfikacja za polecenia osób

{birth} day Dashes

dzień wolny w urodziny

4 {You}

czterodniowy tryb pracy

{praca} zdalna

wybór trybu pracy należy do Ciebie - działamy stacjonarnie i zdalnie

{karta} Multisport Plus

oferujemy rozszerzoną wersję Multisport+ z placówkami na terenie całej Polski

Drag drag
Drag przeciągnij
Cookies

komu ciastek?

ok