Aktualności > 8 marca to dzień szczególny.

8 marca to dzień szczególny.

To dzisiaj obchodzimy okrągłą, 63 rocznicę uruchomienia komunikacji tramwajowej w Częstochowie, 29 lat temu MTV wyemitowało pierwszy odcinek Beavisa i Butt-heada, w 1974 roku Queen wydało swój drugi album, a trzy lata później na świat przyszedł Wilku z Hemp Gru (stówka)!

Blog Image

Źródło: materiały własne.

I jeszcze jedno, wyjątkowe święto. Dzień Kobiet. Możemy się tu silić na przydługie, pełne patosu opisy, ale mówiąc wprost: Dziewczyny, dziękujemy że jesteście! Wiele Wam zawdzięczamy (celowo nie piszemy, że wszystko, bo wtedy nie dacie nam żyć).

 

To Wasza zasługa, że jesteśmy, doskonalimy się, nawet czasem robimy dobre uczynki. To Wy dajecie nam ogrom wsparcia. To za sprawą Waszej wiedzy, determinacji, zaangażowania i odwagi {skills} matter rozwija się w tak błyskawicznym tempie. I zawsze możemy na Was liczyć (trochę wzrusz).

 

Dlatego, w dniu Waszego święta przygotowaliśmy dla Was specjalny odcinek, który swoją obecnością uświetniła Aneta Sobczak. Co wyczarowaliśmy tym razem?Zapraszamy do oglądania!

 

P. S. Panowie, tak między nami. Ósmy marca i Walentynki to nie jedyne dni w roku kiedy można wręczyć kwiaty żonie czy dziewczynie, mamie, babci, siostrze, cioci czy starszej pani z drugiego piętra.