News > {sourcing} team

Aktualności > {sourcing} team

{sourcing} team

ktoś kto lubi wymagające zadania, nie boi się wyzwań, a praca którą wykonuje wspiera działania innych? (nie, nie chodzi o panią z przedszkola, czy Damiana, ekspedienta z pobliskiego sklepu monopolowego).

Blog Image

 

poznajcie kolejny z filarów {skills} matter , nasz sourcinowy team. ekipa, która napędza pracę naszych rekruterów, poprzez wyławianie talentów z oceanu kandydatów. dziewczyny działają wyłącznie na trudnych projektach, tutaj nie ma miękkiej gry.

znacie mem z szukaniem rzeczy w lodówce z pointą „a mam pójść i sprawdzić”?

no właśnie, w pozyskiwaniu kandydatów one nie mają sobie równych i są tym bardzo skuteczne. dodalibyśmy jeszcze, że search robią w ekspresowym tempie, ale nikt nam nie uwierzy 🙂

jednocześnie nasz skillsowy sourcing team stanowi źródło informacji w postaci feedbacku od kandydatów, który jest turbo ważnym aspektem w naszej pracy.

 

działamy inaczej niż konkurencja. sourcer nie jest dla nas wyłącznie stażystą czy juniorem, stworzyliśmy odrębną ścieżkę rozwoju, która, pod okiem doświadczonego managera, umożliwia pozyskiwanie nowych kompetencji i doskonalenia się w tym kierunku.

 

NataliaIzaWeronikaBerenika, Ola- dzięki dziewczyny, robicie mega robotę!

 

P.S. tak, inspirujemy się twórczością grafika z pewnej stacji telewizyjnej