Aktualności > przed Wami Justyna, delivery manager

przed Wami Justyna, delivery manager

Czy Waszym zdaniem wieloletnie doświadczenie jest gwarantem sukcesu? Okazuje się że nie trzeba pracować 76 lat w rekrutacji żeby być ekspertem w swojej dziedzinie. Udowadnia to Justyna Walo, czyli osoba do zadań specjalnych w {skills} matter.

Blog Image

Źródło: materiały własne.

Justyna kieruje pracą zespołów, zajmuje się zarządzeniem projektami i koordynowaniem współpracy z naszymi klientami. W jej słowniku nie ma takiego sformułowania jak „nie dam rady”. W dzieciństwie marzyła o tym by zostać astronautą i tak między nami z taką determinacją jej obecność w kosmosie to tylko kwestia czasu.

 

Nie chcemy zbytnio lukrować, ale w przypadku Justyny możemy wypowiadać się wyłącznie w samych superlatywach. Nasza delivery manager wielokrotnie udowodniła nam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Energia, rozwój, wsparcie jakim obdarza całą ekipę i przede wszystkim ogromny talent. Życzymy wszystkim (no, może poza naszą konkurencją) żeby mieli takich ludzi w swoich zespołach.

 

Pewnie część z Was może zdziwić taka urocza formuła naszych postów, ale jesteśmy zdania, że zasłużonych pochwał nigdy dość, {people} matter. A my jesteśmy dumni z naszej ferajny, Ci ludzie robią genialną robotę.

 

Justyna, zaskakuj nas dalej!